Miss AWF 2017

Dnia 27.04.2017 odbyła się historyczna gala Miss AWF 2017. Na wydarzeniu pojawiło się sporo celebrytów, portal showbiznesowy, oraz telewizja. Wszyscy chcieli poznać tajemnice przygotowań wysportowanych dziewczyn z Akademii Wychowani Fizycznego, oraz zobaczyć ich efekt końcowy.

1. Siłownia to nie wszystko - Aby wykonywać skomplikowane sekwencje taneczne nie wystarczy tylko dobrze wyglądać. Dziewczyny pod okiem choreografa szlifowały swoje umiejętności i łapały poczucie rytmu. Dzięki codziennym treningom ich ciała nabrały gibkości i rewelacyjnie prezentowały się na scenie.

2. Dieta - Jak twierdzi większość uczestniczek była najtrudniejszym elementem przygotowań. Dziewczyny zmuszone były do wielu wyrzeczeń by uwieść jury i zaprezentować się w jak najlepszej formie. Każda dziewczyna chciała sięgnąć po koronę gdyż w tym roku naprawdę było o co walczyć! Jak twierdzą uczestniczki najważniejszą zasadą zdrowego żywienia jest jedzenie mniejszych porcji i rezygnacja ze słodyczy.

Zdrowe odżywianie

3. Nauka współpracy - Aby uczestniczki wykorzystały swój pełen potencjał na scenie. Zorganizowane zostały dla nich zajęcia ze strażakami, oraz gra w futbol amerykańskim zajęcia miały na celu nauczyć dziewczyny współpracy i wzmocnić ich charakter poprzez uprawianie ,,męskich" zajęć. Dziewczyny udowodniły, że tak samo jak mężczyźni mogłyby ratować życie ludziom w sytuacji pożaru. Oprócz tego zaimponowały zawodowym futbolistom swoją determinacją, agresją i siłą na boisku.

Jak widać droga do tytułu Miss nie jest łatwa lecz dużo uczy i daje ogrom satysfakcji. Ostatecznie tytuł zdobyła Martyna Wojciechowska. Choreografię taneczną przygotowała główna organizatorka Sonia Gałczyńska. Ja (czyt. Jan Dostatni) jako współorganizator odpowiadałem za marketing tegorocznej gali i wzniesieniu jej na wyższy poziom. Duże podziękowania również dla Marty Kownackiej i Rafała Żbika za pomoc. Gala zapisała się w historii uczelni, a dziewczyny otworzyły przed sobą możliwość zrobienia kariery w show-biznesie.

Zobacz również: Oleje roślinne - sekret zdrowia i urody

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Jak gwiazdy fitness motywują do ćwiczeń na Instagramie? Patenty gwiazd kina, muzyki i sportu na zmotywowanie się do treningu 5 rzeczy, których warto nauczyć się od Cameron Diaz Dbaj o ciało, bądź jak Miss AWF Trenerzy aktorów, piosenkarek i modelek - Lee, Strom, Orbeck Oczyszczający koktajl Gwyneth Paltrow Forma na Miss'kę Trening Jennifer Lopez - 5 ćwiczeń autorstwa Tracy Anderson 8 rad trenerki fitness Tracy Anderson - guru gwiazd Sommer Ray — właścicielka „najseksowniejszych pośladków świata” Co się będzie działo na Babskim Dniu? Diety pudełkowe gwiazd. Co jedzą aktorki, modele i piosenkarki? Jak Kim Kardashian schudła 32 kilogramy? Mel B - od piosenkarki do trenerki fitness Kayla Itsines — biogram, dieta i trening Bikini Body Guide Nawilżanie skóry jesienią Popularne pary w świecie gwiazd fitnessu Nadzy crossfitowcy w kalendarzu kampanii BreastFit Biegiem przez Amerykę Carol Saraiva - sylwetka gwiazdy fitness z Brazylii Gigi Hadid ambasadorką kampanii marki Reebok #PerfectNever Sekrety sylwetki Pauliny Krupińskiej - geny, dieta i ruch Gwiazdy, które przebiegły maraton Emily Skye - metamorfoza, dieta i program treningowy

Popularne w tym tygodniu:

17-latka ma mięśnie niczym mężczyzna. Jest jak Schwarzenegger w spódnicy Anna Lewandowska ma trenera personalnego? “Żaden trener nie jest specjalistą od wszystkiego” Patenty gwiazd kina, muzyki i sportu na zmotywowanie się do treningu Jak gwiazdy fitness motywują do ćwiczeń na Instagramie?