Kroplówki - Czyli sposób na długie życie w szczęściu

Istnieje sposób dzięki któremu w bardzo krótkim czasie odzyskasz siłę witalną, energię do życia, oraz motywację do działania. Mowa tu o uzupełnieniu niezbędnych witamin i minerałów na poziomie komórkowym, czyli wlewach które w zaledwie 30 min poprawią jakość Twojego życia. Ale jak to wygląda w praktyce? W prosty sposób postaram Ci się przedstawić korzyści płynące ze stosowania kroplówek witaminowych. Zapraszam do artykułu!

1. Sposób na kaca — Nie od dziś wiadomo, że alkoholem lub mocniejszymi używkami łatwo się zatruć i na drugi dzień trzeba to mocno odchorować. Organizm jest mocno wypłukany, a przyswajalność suplementów diety to zaledwie 10 % . Osobiście kiedy poszedłem na kroplówkę po imprezie już po ok 20 min po skończonym wlewie ból głowy i jadłowstręt zniknęły bezpowrotnie. To już nie tylko teoria, ale moje własne doświadczenie !

2. Efektywniejszy trening — Organizm pełen minerałów i witamin ma więcej sił witalnych i jest gotów do cięższych treningów. Mamy więcej siły i lepiej się regenerujemy. Podczas treningu niestety wypłukujemy dużą część składników odżywczych, z wyjałowionych owoców i warzyw też niekiedy nie udaje nam się odpowiednio zrównoważyć tych strat.

3. Sposób na przeziębienie — Wlewy z dużą dawką witaminy C potrafią zdziałać cuda ! To nie tak, że wylecza nam każdą chorobę, ale kilka razy pozwoliłem sobie przetestować tą metodę podczas początkowego stadium przeziębienia i nie żałowałem . Idealne rozwiązanie w okresie zimowym.

4. Lepsze wyniki badań krwi — Mój dziadek zmagał się z nowotworem jelita, potem wątroby. Po sprawnym wycięciu i chemioterapii był skrajnie zmęczony, a badania krwi miał fatalne. Po konsultacji w klinice dobraliśmy mu kroplówkę, która oprócz ogólnej poprawy samopoczucia miała pomóc w regeneracji wątroby. Już po pierwszym wlewie dziadek poczuł zastrzyk nowej energii, a po dwóch znacznie poprawiły się jego wyniki.

Zalety:
-Natychmiastowa poprawa samopoczucia
-Szybka redukcja kaca
-Poprawa wyników badań krwi
-Zbicie przeziębienia
-Zredukowanie zmęczenia
-Mniejsze ryzyko powstawania chorób

"> -->

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Wspomóż swoją walkę o płaski brzuch popularnymi produktami Na czym polega dieta Kwaśniewskiego? 7 sposobów na pokonanie nagłej ochoty na „coś słodkiego” Omlet czekoladowy z bananem i masłem migdałowym Fit ciasto marchewkowe Prosty Fitness [Lekcja 3] Odżywka białkowa i super smaczne koktajle Fenyloalanina - aminokwas, który ma wpływ na odchudzanie Dlaczego dieta OXY święci triumfy? Glutaminian sodu – co warto wiedzieć. Co może zrobić dla twojego zdrowia utrata 5 kg? Wszystko zależy od Ciebie! Cz.1 Jagodowe smoothie owsiane

Popularne w tym tygodniu:

Jakie mięso dla sportowca? Podpowiadamy!