Biegnij po karmę !

Cześć ! Ten artykuł będzie miał trochę inny charakter, ale wciąż dowiesz się tu ciekawych rzeczy i może Cię zainspiruje podwójnie do robienia czegoś dobrego ! Ogólnie współpracując z klientami zdałem sobie sprawę, że wiele osób ma problem ze znalezieniem motywacji do działania jak również wyższego celu pracy nad sobą, który pokazałby nie tylko chęci dobrego wyglądu, ale wspierania szczytnego celu. A co jeżeli zaproponuje Ci trening za darmo za który zapłacisz jedynie karmą dla potrzebującego schroniska ? Zainteresowany ? To zobacz co zyskasz !

1. Poczucie posiadania nadrzędnego celu i wartości — To już nie chodzi tylko o sylwetkę ! Doskonale wiem że niektóre osoby bardzo boli to że muszą wydać konkretnie pieniądze na usługi. Ale większość z nas uwielbia zwięrzęta i dawanie dobra, więc trening umożliwia nam zyskania poczucia wewnętrznej misji pomocy bez obaw o złe przeznaczanie środków pieniężnych. Tutaj walutą jest wyłącznie karma dla psów!

2. Zadbanie o kondycje — Treningi prowadzone będą na świeżym powietrzu w grupach gdzie wysiłek pozostanie w charakterze interwałowym. Co przez to rozumieć? Spalisz dużo kalorii jeszcze długo po samym wysiłku, nabierzesz kondycji i zbudujesz fajnie wyrzeźbioną sylwetkę. Żyć nie umierać !

3. Poznasz osoby z tymi samymi zainteresowaniami i celami — Poza samym treningiem będzie to doskonała okazja do integracji ludzi o tych samych zainteresowaniach, z różnych środowisk. Wzajemne wsparcie i wylany pot to doskonała okazja do nawiązania wspólnych więzi , przyjaźni lub też relacji biznesowych.

Wszystkie informacje dotyczące treningów plenerowych będą umieszczane w wydarzeniu na facebooku. Zapraszam do śledzenia fanpage Jan Dostatni Trener Personalny i dodawania się do wydarzeń weekendowych. Wspólnie będziemy mogli spędzić fajnie czas i zrobić coś dobrego dla świata !

" data-width="730">
-->

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Przepis na drugą młodość Ilu rowerzystów powalczy o lepsze powietrze w polskich miastach? Wiosenny jogging – dlaczego warto uprawiać tę aktywność fizyczną Osoby po przeszczepach to główni bohaterowie Biegu po Nowe Życie Jak się zmotywować do ćwiczeń i realizować własne cele treningowe wyzwanie pompki Podejmij wyzwanie: 30 dni x 150 pompek Kalistenika. Efektywny trening dla zapracowanych. Tylko 12 minut dziennie. Plan żywienia biegacza na zimę: co jeść przed i po bieganiu Jak dobrać rozmiar ramy roweru do swojego wzrostu? Orangetheory Fitness – efektywność poprzez intensywność Orbitrek - sposób na idealną sylwetkę czy zbędny wydatek? Jak dbać o sportowe ubrania? Efektywny 24-minutowy trening? Z LOOP Fitness to możliwe! Czy trening TBC pozwala szybko schudnąć? Co wyróżnia te ćwiczenia? MUZYKA POKOLEŃ JUŻ 22.09 NA DACHU GDAŃSKA czyli PARKOWISKO SOUNDOF GENERATION FESTIVAL 10 000 ludzi chce spacerować i pomagać! Bieg po Nowe Życie w Warszawie ECCO WALKATHON PO RAZ 10. W WARSZAWIE BILETY NA ECCO WALKATHON JUŻ W SPRZEDAŻY ECCO Walkathon wraca we wrześniu! Charlotta ZOO Triathlon – ¼ Ironman odbędzie się 22 września 2018 r. w Dolinie Charlotty Komfort czy elegancja – jaki strój do biegania? Depilacja laserowa Gdynia - Laser VECTUS O czym pamiętać, przy wyborze butów do biegania

Popularne w tym tygodniu:

Jak się pozbyć cellulitu? Jak wybrać odzież do biegania?